بازدید اعضای شورای شهر و رئیس سازمان حمل و نقل ریلی کرج از مراحل ساخت و تست کابل 63 کیلوولت پروژه متروی کرج
روز سه شنبه 27 آذر ماه 97 با حضور آقایان خلیلی اردکانی و احد رسولی، اعضای شورای اسلامی شهر کرج به همراهی مهندس صلواتی ریاست و مدیران ارشد سازمان سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج و همچنین مهندس رستمی مدیر پروژه شرکت سابیر در خط 2 قطار شهری کرج از کارخانه سیم و کابل ابهر بازدید به عمل آمد. و بازدیدکنندگان از نزدیک در جریان مراحل ساخت، تولید و تست آزمایشگاهی کابل های در حال ساخت پروژه قرار گرفتند.
کارخانه ابهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اصلی کابل های با ولتاژ بالا در کشور است که هم اکنون بخشی از تولید آن طبق قراردادی با شرکت سابیر به تولید کابل 63 کیلوولت پروژه خط 2 متروی کرج اختصاص یافته است. در این پروسه حدود 30 کیلومتر کابل با سطح مقطع 500 میلیمتر مربع طی 6 ماه تولید و به کارگاه متروی کرج منتقل خواهد شد تا امکان انتقال توان از پست عظیمیه این شهرستان به پست اختصاصی GIS مترو واقع در منطقه جهانشهر را فراهم آورد. شایان ذکر است حدود 7 کیلومتر از این کابل ساخته شده که آماده تست و انتقال به پروژه می باشد.
در ادامه نیز از کارخانه واگن سازی ایریکو که طی قراردادی با سازمان حمل و نقل ریلی کرج قرار است بخشی از ناوگان متروی کرج را تأمین نماید بازدید بعمل آمد.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت سابیر محفوظ است
طراحی و توسعه : دفتر فنآوری اطلاعات شرکت سابیر