بازدید استاندار البرز از پروژه خط 2 قطارشهری کرج
روز شنبه پنجم اسفندماه استاندار البرز، معاون عمرانی استاندار، شهردار کرج و جمعی از مدیران شهری کرج از پروژه خط2 قطارشهری کرج بازدید نمودند. این بازدید که همزمان با افتتاح و بهره برداری 39 پروژه شهری انجام شد و مهندس سجادی مدیرعامل شرکت سابیر نیز در آن حضور داشت بازدید کنندگان در جریان آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه قرار گرفته و در خصوص بهتر شدن شرایط در جهت سرعت بخشیدن به روند پیشرفت تبادل نظر کردند.
در این جلسه مدیرعامل شرکت سابیر ضمن تشکر از حمایت های استاندار، شورای شهر، شهردار و سایر مدیران تأثیرگذار در حل بحران و آغاز به کار مجدد پروژه ابراز امیدواری کرد که کماکان این حمایت ها تداوم داشته باشد تا هرچه سریعتر متروی کرج مورد بهره برداری قرار گیرد. مهندس سجادی در ادامه گفت در حال حاضر حدود 430 نفر در پروژه مشغول به کار هستند و تا پایان اسفندماه به 500 نفر خواهند رسید که این خود حاکی از سرعت بخشیدن به روند اجرایی پروژه می باشد.
در حاشیه این بازدید استاندار به خبرنگارها گفت: پروژه قطارشهری کرج که دچار رکود شده بود امروز دوباره فعالیت خود را با قدرت آغاز کرده و با سرعت بسیار خوبی در حال پیشرفت است وی اظهار امیدواری کرد که پروژه قطارشهری که یکی از مطالبات بحق مردم است در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.
همچنین معاون عمرانی استاندار نیز در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: فاز اول متروی کرج 12 کیلومتر است با برآورد قیمت تعدیل شده در حدود دو هزار و هشتصد میلیارد تومان برای کارهای ساختمانی اعتبار نیاز دارد. همچنین افزود که مستندات مصوبه شواری عالی فنی آماده و ارسال شده است که با بازدیدی که انجام شد در آینده نزدیک کار تعدیل قیمت محقق خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت سابیر محفوظ است
طراحی و توسعه : دفتر فنآوری اطلاعات شرکت سابیر